Vzhůru do oblak
Vzhůru do oblak

Zdravím vás všechny v novém roce. Letos jsem si s prvním papírovým projektem dala trochu na čas. Zato jsem se u něho dokázala vyblbnout opravdu dokonale. Přání klientky znělo přání s kapsičkou na peníze, které budou na koupi poukazu na let balónem.

Číst dále
Adventní kalendář
Adventní kalendář

Je začátek prosince a děti, malé i velké, otevírají dnes 1. okénko v letošním adventním kalendáři. A já vám dnes ukážu ten můj. Je to můj první ručně vyrobený kalendář, při jehož výrobě pomáhali i moji milí chlapi doma. Všichni se zapojili, všichni pomáhali, aby dnes i malá pětiletá Stella mohla rozbalit své první okénko, chcete-li stromeček či krabičku, se svým sladkým překvapením.

Číst dále
Veselé vánoční stromečkování
Veselé vánoční stromečkování

Vánoční stromeček se stal symbolem Vánoc dávno pradávno, nejprve se nezdobil, později se na něho začaly věšet jablíčka, ořechy a další dobroty a jak šel čas, přidávaly se na něj svíčky. Ty se sice později vyměnily za elektrické, ozdoby se zase měnily za skleněné či umělé, ale stromeček zůstává symbolem dodnes.

Číst dále
V hlavní roli výřez
V hlavní roli výřez

Vintage styl je nyní hodně v kurzu. Doma si vše zdobíme levandulí nebo doplňky ve stylu Provence, a to se přenáší i do našeho papírového tvoření. Nedávno jsem vám ukázala pár kousků vyrobených v tomto stylu a dnes mám pro vás další kousek, který byl malinko složitější na výrobu, ale ne zas tak moc, aby ho nezvládl začátečník s velkou chutí se něčemu přiučit.

Číst dále
Užijte si podzimní tvoření!
Užijte si podzimní tvoření!

Podzim je tady v celé své kráse, jeřabiny září do dálky, spadané listí, funící ježci v něm, v lese stále spousta hub a doma horký čaj a jablečný koláč a všude se suší křížaly a všechno hraje barvami.

Číst dále
Podzim ve zlaté
Podzim ve zlaté

Měsíc září vypadá letos opravdu krásně, je spoustu slunečných dnů, tak nějak ideální čas na svatby, nemyslíte? Jedna taková svatba se uskuteční už za pár dní v našich krásných Beskydských lesích, pěkně v altánku, pod širým nebem, prostě idylka.

Číst dále
Krabička pro miminko
Krabička pro miminko

Tak jsem si konečně i já vyzkoušela výrobu exploding boxu. Byl určen pro holčičku, takže jsem vybírala z růžových papírů. A protože nám v pátek dorazily papíry Fleeting moments, hned jsem je vyzkoušela.

Číst dále
Výlet do Provence
Výlet do Provence

Vůně levandule a dřeva a k tomu klid a pohoda, vyjížďky do přírody na kole… Tak nějak si představuji výlet do Provence. A dnes si ho udělám tak nějak doma, vezmu nůžky, lepidlo, nové papíry Lavender Hills a pár provázků a stužek a s chutí se vrhnu do tvoření.

Číst dále
Svatební přání ve zlaté a bílé
Svatební přání ve zlaté a bílé

V minulém týdnu jsem si pohrála s přáním na svatbu. Svatba včera proběhla, věřím, že se všichni náramně bavili a že novomanžele čeká spousta krásných společných let.

Číst dále
Distress oxide inkousty – co všechno umí?
Distress oxide inkousty – co všechno umí?

Máme pro vás všechny dostupné barvy inkoustů Distress oxide. A kdy jindy využít tyto úžasné barvy než při Velikonočním tvoření pozdravů a přání. Tyto inkousty jsou krásně krycí, dají se tónovat a využijete je asi nejvíce při tvoření barevného podkladu. Možností, jak je využít je ale mnohem více a já vám pár tipů ukážu na mých letošních velikonočních přáních.

Číst dále