Prodávané značky výrobků

BoBunny

Kořeny oblíbené firmy BoBunny najdeme již v roce 1996, kdy její zakladatelka Jan Lanoy začala v malém městě ve státě Utah navrhovat papíry pro scrapbookové a kde si založila svůj první malý obchod. Nyní je firma BoBunny jednou z nejpopulárnějších značek papírů a potřeb pro scrapbooking a její produkty najdete v 39 zemích po celém světě. BoBunny vyrábí nejen papíry pro scrapbooking, ale také nálepky, alba, různé ozdoby, stužky, razítka a další. I přesto, že Jan Lanoy už výrobky nenavrhuje sama, všechny produkty stále nesou její rukopis a smysl pro detail. Díky několika týmům návrhářů s různými styly, je značka BoBunny proslulá různorodostí svých výrobků. Ať už tvoříte v elegantním, hravém, klasickém nebo zdobném stylu, u BoBunny si jistě vyberete.

Výrobky značky BoBunny

Spellbinders

Firma Spellbinders působí na trhu již od roku 2003 a v její nabídce najdete nejrůznější vyřezávací šablony a další nástroje a pomůcky pro scrapbooking a cardmaking. Výrobky a designy této firmy jsou určené kreativním zákazníkům, kteří hledají nové a originální způsoby tvoření. Jejich kreativní tým designérů Vám pravidelně přináší inspiraci pro výrobu přáníček, alb, dekorací a dalších výrobků. Vyřezávací šablony značky Spellbinders jsou známé především širokou škálou tvarů a detailním zpracováním.

Výrobky značky Spellbinders

Penny Black

Objevte kreativní svět Penny Black a zjistěte, proč jsou gumová razítka Penny Black pro scrapbooking a cardmaking tolik oblíbené. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby sjednotily styl a barvu pro vytvoření těch nejlepších projektů.

Výrobky značky Penny Black

Další značky